8.4.2019
 
 

קבוצה של תריסר נשים, שש מזכרון יעקב ושש מדרום פאלם ביץ', בילתה בשבוע שעבר ביחד בזכרון יעקב, בטיול בצפון ובסופ"ש בירושלים.

מטרת הפעילות הינה ליצור קשרי חברות עמוקים בין הנשים ומשפחותיהם וטיפוח מעורבותן בפעילות השותפות בשני הצדדים. החוט שקשר את פעילות הקבוצה היה לימוד ומפגש עם נשים ישראליות אמיצות, מנהיגות ומעוררות השראה. המשתתפות מזכרון יעקב היו: ליטל שובל, מיכל אשכולי, רוית הוסמן ארבל, שרון לוי, לימור נוי, חברת וועדת ההגוי של השותפות ושרון חייט מנהלת השותפות.

בזכרון יעקב הן ביקרו במוזיאון אהרונסון ולמדו על שרה אהרונסון, נפגשו עם נשים אומניות, בקרו באלמא ולמדו על פעילותה של לילי אלשטיין, נפגשו עם נשים במועדון רמת צבי ועוד.

שרון חייט, מנהלת השותפות אמרה כי: "היה שבוע עמוס ומלא חוויות, ריגושים, לימוד והכי חשוב לכל אחת מנשות הקבוצה יש 11 חברות חדשות בזכרון ובבוקה רטון!"

בעקבות הפעילות, קבוצת הנשים תשמור על קשר וירטואלי בחודשים הקרובים ובדצמבר 2019 מתוכנן ביקור גומלין של הישראליות בקהילה בבוקה. כמו כן, קבוצת הנשים תעבודנה ביחד לגבש מיזם קהילתי משותף.

P2G WOMEN הינו פרויקט חדש ומיוחד שנוסף לרשימת פעילותה הצומחת של שותפות ביחד בין זכרון יעקב לקהילה היהודית בדרום פאלם ביץ'.

לפרטים נוספים על פעילות שותפות ביחד בזכרון יעקב באתר www.jewishagency.org/he/zichron , פייסבוקP2GZichron  או צרו קשר עם שרון חייט, מנהלת השותפות